Om oss

047_2000px__DSC7730.jpg

Bred kompetanse

Vi er en totalleverandør med bred kompetanse for alle typer bygg for næringsliv, offentlig sektor og privatkunder.
 
Våre godt kvalifiserte ansatte, som utgjør 30 elektrikere, utfører alle typer installasjonsoppdrag. 

 

I tillegg til tradisjonelt elektroarbeid utfører vi det meste innen svakstrøm som dataanlegg, brannalarmanlegg, adgangskontroll, KNX/ DALI og andre styresystemer. Vi har lang erfaring med ladesystemer for el-bil og kan tilby løsninger tilpasset våre kunders behov.
027_2000px__DSC7297.jpg
Terje Bryn
Daglig leder
 
E-post: terje.bryn@centrumelektriske.no
 
Telefon: 415 37 403
Eddie 3.jpeg
Eddie Grinaker
Faglig leder
 
E-post: eddie.grinaker@centrumelektriske.no
 
Telefon: 906 39 289

 

029_2000px__DSC7303.jpg
Elvis Maksumic
Prosjektleder
 
E-post: elvis.maksumic@centrumelektriske.no
 
Telefon: 415 37 411

 

031_2000px__DSC7332.jpg
Martin Oswald
Serviceleder
 
E-post: martin.oswald@centrumelektriske.no

Telefon: 922 28 255

 

033_2000px__DSC7451.jpg
Vegard Heggedal
Prosjektleder
 
E-post: vegard.heggedal@centrumelektriske.no
 
Telefon: 900 52 278
 
034_2000px__DSC7474.jpg
Christian Munch
Produksjonsleder
 
E-post: christian.munch@centrumelektriske.no
 
Telefon: 415 37 409